Masážní pistole inSPORTline

V tomto článku se podíváme na 3 masážní pistole od výrobce inSPORTline.

inSPORTline je značka sportovního a fitness vybavení, založená v České republice v roce 2005. Nabízí širokou škálu produktů pro různé druhy cvičení, od kardio strojů a posilovacích zařízení až po podložky na jógu a fitness doplňky, jejichž součástí jsou i masážní pistole.

1. inSPORTline Shormi – 1190 Kč

Shormi je nejlevnější a nejkompaktnější masážní pistole z portfolia inSPORTline.

Extrémně malé rozměry této masážní pistole (15 x 15 cm bez hlavice) z ní dělají stroj vhodný hlavně na cesty. Rozměrům odpovídá i hmotnost necelého půl kilogramu.

Dalšími benefity pistole Shormi, jsou tři stupně nastavitelné rychlosti, společně kapacitou baterie až 12 h při nejnižším výkonu, a hlučnost maximálně 45 DB. Doba nabíjení 3-4h je také v pořádku. Také potěší 6 vyměnitelných nástavců v základním balení.

Další technické parametry této pistole už ale tak dobré nejsou. Například amplituda je pouze 7mm, což je cca. 3mm pod doporučenou spodní hranici. To znamená, že pistole nepronikne do svalů tak hluboko, a neposkytne vám stejné masážní účinky jako jiné rekreační pistole z podobné cenové kategorie. Co je ale u pistole Shormi velice na pováženou je výkon pouhých 12W, což je pro srovnání síla slabšího elektrického zubního kartáčku.

insSPORTline shormi

2. inSPORTline Bitigo – 2190 Kč

Bitigo je narozdíl od Shormi bytelnější, zároveň si ale zachovává relativně kompaktní konstrukci a hmotnost pod 1 Kg.

Za příplatek 1000 Kč narozdíl od Shormi, si u pistole Bitigo připlácíte za lepší technické parametry, především výkon nám skočil z pouhých 12W na 48W, a co je chválihodné, neovlivnilo to hlučnost pistole, která stále funguje na maximálních 45 dB.

Co se od levnějšího modelu ale příliš nezměnilo, je amplituda 8mm, což vám stále neposkytne tak kvalitní masáž, jakou si zasloužíte. Navíc se zvýšeným výkonem se snižuje i výdrž baterie na 5,8h na nejnižší ze 20 stupňů intenzity. Když opomeneme že 20 je opravdu hodně, dle našeho názoru až zbytečně hodně, 5,8h na nejnižší výkon znamená nějakých 30m na nejvyšší výkon, čili pistoli budete muset nabíjet zhruba po každém druhém použití.

Bonusem je ale digitální ukazatel stavu baterie a rychlosti, spolu s přepravním pouzdrem.

inSPORTline Bitigo

3. inSPORTline Rondys – 2890 Kč

Rondys je nejdražší a nejvýkonnější pistolí od inSPORTline.

Narozdíl od Bitigo je pistole ještě robustnější a její výkon je úctyhodných 60W, přičemž opět nevzrostla hlučnost která se stále drží na 45 dB. Stejně jako Bitigo dosponuje Rondys 20 stupněmi rychlosti, přičemž na nejmenší z nich vydrží baterie až 6,5 h.

Rovněž u pistole Rondys můžeme pochválit digitální ukazatel baterie a rychlosti, stejně jako 6 masážních nástavců v balení a cestovní pouzdro.

U pistole Rondys ale hlavně konečně nacházíme dostačující amplitudu 12 mm, což je pro citelnou kvalitní masáž již dostačující.

inSPORTline Rondys

Pro obsáhlejší průvodce rekreačními masážními pistolemi doporučujeme přečíst si náš článek TOP 10 rekreačních masážních pistolí.

Podobné články

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Masážní pistole jsou v poslední době velkým hitem, a to zvlášť v oblasti profesionálního sportu a fitness. Není se čemu…

Výběr masážní pistole na Heureka

Výběr masážní pistole na Heureka

Při výběru masážní pistole, určitě hraje u většiny lidí velkou roli faktor ceny. V tomto ohledu může výběr masážní pistole…

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

V tomto článku se podíváme na zub masážním pistolím rekreačním, specificky z té nejlevnější cenové kategorie do 2 500 Kč.…