Výběr masážní pistole na Heureka

Při výběru masážní pistole, určitě hraje u většiny lidí velkou roli faktor ceny.

V tomto ohledu může výběr masážní pistole pro mnoho začátečníků představovat relativní problém. Masážní pistole rozdělujeme do kategorií Profesionálních a Rekreačních.

Před nákupem masážní pistole je nejprve vhodné rozhodnout se, pro jakou cenovou kategorii se rozhodne. Pro kategorii rekreačních masážních pistolí pro vás máme Průvodce.

Zároveň by jste si měli dát pozor na příliš Levné masážní pistole. Které častokrát postrádají dostačující výkon pro kvalitní a regenerační masáž. Dalším lákadlem, tentokrát pro potenciální zákazníky hledající kvalitní masážní pistoli, jsou předražené masážní pistole, poskytující stejný výkon jako kvalitní masážní pistole s cenou o 20-30% nižší.

Poté doporučujeme navštívit srovnavače, jako je ten náš, nebo například Heureka.cz

Náš srovnavač vznikl, aby poskytoval zákazníkům potřebné informace k tomu, rozhodnout se pro nákup takové masážní pistole, která se přesně shoduje s jeho potřebami. Jak? Poskytováním kvalitního obsahu, které poté na srovnavači uplatníte. Přečtěte si proč vznikl web masazni-pistole.cz?

Návod na výběr masážní pistole na Heureka.cz

Nejlepší postup je vybrat si pistoli podle takových parametrů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Rozhodnout by jste se měli podle těchto důležitých parametrů:

 1. Značka

Naučte se věřit kvalitním a zákazníky ověřeným značkám. Na Heureka.cz najdete například tyto kvalitní značky: MISURA, inSPORTline a Therabody.

 1. Výkon a nastavení rychlosti

Určitě nechcete aby vaše masážní pistole neměla dostatečný výkon. Hledejte masážní pistole s minimálně 40W výkonem, a ideálně s více úrovněmi rychlosti.

 1. Baterie

Vyberte si masážní pistole s dostatečnou kapacitou baterie, aby vydržela i delší masáže na vysoký výkon. Na Heureka.cz najdete i masážní pistole s funkcí powerbanky.

 1. Hlučnost

Masáž pistolí by měl být hlavně regenerativní a odpočinkový zážitek. Vyberte si masážní pistoli s menší hlučností, aby vás přílišný hluk pistole neodrazoval.

 1. Přídavné nástavce na různé části těla

Kvalitní masážní pistole mají v balení přídavné nástavce na masáž specificikých částí těla více intenzivněji a přesněji. Vyberte si pistoli s takovými hlavicemi, které budou vyhovovat vašim potřebám. Mít na výběr je vždy dobré.

Vyzbrojení těmito informacemi můžete pustupovat podle následujícího návodu.

Jak nakoupit pistoli na Heureka?

 1. Ve vyhledávacím řádku vyhledejte masážní pistole.
 2. Specifikujte všechny vyhledávací boxy podle vám dostupných informací tak, abyste si učetřili co nejvíce času při vyhledávání a vyvarovali se těm pistolím, které nesplňují vaše očekávání.
 3. Jakmile si najdete pistoli která vás zaujala, zobrazte si o něm veškeré podrobnosti a zkontrolujte, zda design, a veškeré technické parametry vám perfektně vyhovují.
 4. Přečtěte si recenzi.
 5. Máte li pistoli kterou si chcete koupit, budete po kliknutí na tlačítko “Koupit” přesměrování na stránky prodejce.
 6. Na webové stránce prodejce postupujte podle pokynů v nákupním procesu a dokončete nákup.
 7. Po obdržení masážní pistole si jí při rozbalení pečlivě zkontrolujte. Pokud se na ní vyskytnou závady, kontaktujte prodejce.
 8. Užijte si stovky hodin kvalitní masáže!
obchodní zmatenost

Podobné články

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Masážní pistole jsou v poslední době velkým hitem, a to zvlášť v oblasti profesionálního sportu a fitness. Není se čemu…

Výběr masážní pistole na Heureka

Výběr masážní pistole na Heureka

Při výběru masážní pistole, určitě hraje u většiny lidí velkou roli faktor ceny. V tomto ohledu může výběr masážní pistole…

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

V tomto článku se podíváme na zub masážním pistolím rekreačním, specificky z té nejlevnější cenové kategorie do 2 500 Kč.…