TOP 10 rekreačních masážních pistolí

Vítejte u dalšího článku o masážních pistolích. Tentokrát se podíváme na zub strojům z kategorie rekreačních masážních pistolí, které jsou vhodným nástrojem pro ty z vás, kteří kouzlo domácí masáže teprve objevují. Začínáte sportovat nebo cvičit? Hledáte způsob, jak efektivně zkrátit regenerační dobu a ulevit namáhaným svalům od bolesti? Pak je tento článek přesně pro vás. Pokud již máte s masážními pistolemi zkušenost a hledáte pořádný stroj, podívejte se na TOP 10 profesionálních masážních pistolí.

Rozdíly mezi pistolemi rekreačními a profesionálními

Rekreační masážní pistole začínají na již na pár stovkách korun. Jejich horní cenová hranice nepřekročí cca 3 000 Kč. Dražší pistole by tedy již měly spadat do kategorie profesionálních, a pokud takto označené nejsou, pravděpodobně se jedná o předražený kus, kterému byste se měli vyhnout.

V případě masážních pistolí platí, že se vyplácí připlatit si za kvalitu, přičemž se za tím slovem schovávají atributy jako životnost, provedení, materiál atd. Ostatně o problematice nákupu levné masážní pistole detailně pojednává článek na webu MISURA o rizikách levných masážních pistolí.

V tomto článku jsme si pro vás připravili TOP 10 rekreačních masážních pistolí na trhu.

Budeme se dívat na parametry jako: výkon, otáčky, amplitudu, hmotnost, výdrž baterie, počet hlavic v balení a hlasitost.

Tak pojďme na to.

Booster M2 přichází v slušném designovém provedení. Povedený je LCD displej a co se nám líbí je možnost nastavit až 30 úrovní intenzity. M2 disponuje 900–3200 ot/min., v balení najdete celkem standartních 6 hlavic a obal na ně.

Pistole je ale bohužel relativně drahá, zároveň patří k těm hlasitějším (50 dB), a co je relativně alarmující: výrobce zaprvé neudává materiál, zadruhé uvádí že pistole nemá žádné rehabilitační vlastnosti…

3900 ot/min. je opravdu hodně. Podle nás až příliš hodně. S tím se samozřejmě pojí i nižší výdrž baterie. V balení rovněž najdete jen 4 hlavice. Kendox je nám ale sympatický, protože stroj je velice jednoduchý.

S tímto strojem radíme opatrnost, amplituda 12 mm může znamenat rozkoš, ale také bolest. Jinak je toto celkem povedený nástroj za tu cenu. Jedinou starost nám dělá výdrž dobíjecí baterie 24V Li-Ion 1500mAh. Výrobce inzeruje až 6,5 hodiny v závislosti na zvolené intenzitě, ale věřte že oněch 6,5 hodiny baterie sotva vydrží ihned po plném nabití na nejnižší intenzitu.

Toto čtvrtkilové miminko od výrobce YUNMAI jsme sem prostě museli zařadit. Ideální, když si buď chcete udělat srandu ze zapáleného fitness nadšence, nebo chcete naklepat velmi tenký steak extra jemně. 4 hlavice v balení, 4 rychlosti, amplituda 7 mm. A pozor, dělá se i v růžovém provedení!

Maximální výdrž baterie je až 12 hodin, to ano. Otázkou ale je, kde je ubráno, aby se v půlkilovém těle této pistole na takovou kapacitu našlo místo? Pojďme se na to podívat: Hned první rozkol představují dvě různé hodnoty hmotnosti, někde uvádí, jak jsme již psali půl kila, někde ale zase 0,8 Kg. Stroj nabízí amplitudu 5 mm což není bůh ví co, ale za to má dotykové ovládání pro své 4 rychlosti. Shrnutí: Jestliže vám nevadí ne tak velký vyvíjený tlak a pouze 4 nástavce v balení, proč ne…

Jak jsme již zmínili výše, 6 vyměnitelných hlavic v balení je dnes celkem standard. Synca Kitta v tomto není výjimkou. Důvodem, proč jsme jí ale zařadili do našeho TOP 10 seznamu je její krásné provedení v barvě bílé perleti. Něco pro dámy?

Nedis má stejně jako například MISURA MB3 maximální hlasitost 35 dB. Dost parametrů v popisu stroje chybí, ale z toho, co víme se tato pistole nabízí jako relativně slušné řešení pro postarší. Její používání je totiž velmi snadné, navíc díky inteligentnímu bezpečnostnímu systému se automaticky vypne po 10 minutách používání, což přijde vhod, pokud vám hrozí, že u masáže usnete.

MISURA MB2 s funkcí graphite nahřívání vypadá jako domácí telefon z budoucnosti. Přitom stroj váží pouze 0,35 Kg, jelikož je pistole vyrobena z vysoce odolného protiskluzového plastu, a navíc se vám vejde do kapsy. Pistole je dostupná v grafitové, alpinské zelené a světle modré barvě.

Něco pro minimalisty. DZL je malým strojem ve všech ohledech: velikostí, výkonem i cenou. Co nás ale obzvláště zaujalo je výrobcem uvedený benefit: „Pistole snižuje stres, úzkosti a deprese.“ O tom, jestli tomu tak opravdu je si rozhodněte sami…

Kdyby Ježíšek existoval a vy byste mu napsali dopis: “Milý Ježíšku, k letošním Vánocům bych si moc přál domácího maséra.” Přinesl by vám MISURU MB4.

Pistole je vyrobená ze slitiny hliníku a s rozměry 14,5 x 9 x 4,5 cm a hmotností 0,55 Kg tak nebudete mít problém si pistoli sbalit sebou kamkoliv.

V malém těle se schovává působivá technologie inteligentního snímače tlaku, takže se vám pistole dokonale přizpůsobí.

Výkon až 2800 ot/min. při velmi nízké spotřebě energie je navíc doplněn regulací hlučnosti na 35 dB, a aby toho nebylo málo, pro vás maximální komfort je pistole vybavena funkcí powerbanky, a systémem smart shutdown.

Doufáme, že vám článek přišel užitečný, a našli jste svého favorita. Pro kompletní nabídku masážních pistolí na trhu mrkněte na náš srovnávač.

Podobné články

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Nejlepší masážní pistole a jak ji vybrat?

Masážní pistole jsou v poslední době velkým hitem, a to zvlášť v oblasti profesionálního sportu a fitness. Není se čemu…

Výběr masážní pistole na Heureka

Výběr masážní pistole na Heureka

Při výběru masážní pistole, určitě hraje u většiny lidí velkou roli faktor ceny. V tomto ohledu může výběr masážní pistole…

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

Průvodce nejlevnějšími rekreačními masážními pistolemi

V tomto článku se podíváme na zub masážním pistolím rekreačním, specificky z té nejlevnější cenové kategorie do 2 500 Kč.…