TOP 10 Profesionálních masážních pistolí

Pokud jste si odhodlaně otevřeli tento článek s jasným cílem najít pro sebe, či pro vašeho blízkého ten nejlepší přístroj, jste na správné adrese. Podíváme se na 10 masážních pistolí z profesionální kategorie a porovnáme jejich slabé a silné stránky.

Profesionální masážní pistole začínají na hranici 3 000 Kč, a jsou vhodné nejen pro sportovce, atlety a profesionální maséry, ale i pro ty náročnější z vás, kteří jste ochotní si připlatit za kvalitu provedení, design, výkon a životnost.

Pokud je vašim cílem ušetřit co se dá, doporučujeme podívat se na kategorii rekreačních masážních pistolí.

V tomto review článku se podíváme na parametry: výkon, otáčky, amplitudu, hmotnost, výdrž baterie, počet hlavic v balení a hlasitost.

Tak pojďme na to.

  • Nejvyšší výkon: Therabeat Tofta – 4799 Kč

Tento stroj je vhodný pro ty, kteří ví, co dělají, nevadí jim si připlatit za profesionální nástroj, a především mají dost vypracované ruce na to, s přístrojem, který váží 1 Kg delší dobu pracovat.

  • Nejvyšší otáčky: WookVibe Plus – 3699 Kč

Sportovci, atleti a zápasníci mají pár věcí společných, jedna z nich je rychlost. WookVibe Plus se pyšní až 3500 ot/min., takže pokud je právě to pro vás rozhodující faktor, a nevadí vám podle nás ne až tak povedený design…

  • Nejvyšší amplituda: Therabody Theragun Pro – 15 299 Kč

Chcete mít jistotu, že vaše masážní pistole pronikne do těch nejhlubších z nejhlubších svalových tkání? Nevadí vám dát přes 15 000 Kč za stroj? Pak by pro vás mohla být zajímavá varianta od Therabody. Dejte si ale pozor, abyste si nepřivodili úraz, tuto pistoli doporučujeme spíše profesionálům.

  • Nejlehčí nástroj do ruky: BLACKROLL Fascia Gun – 4800 Kč

BLACKROLL Fascia Gun zaujme hmotností pouhých 0,55 g. Navíc pokud je pravda co výrobce inzeruje, baterie by měla vydržet až 15 h v závislosti na intenzitě výkonu. Zajímavé, něco nám říká že tomu tak v reálném provozu úplně nebude, ale oceňujeme snahu o co nejlehčí přístroj, jako bonus v povedeném černém designu.

  • Nejdelší výdrž baterie: YUNMAI MGP – 3999 Kč

Na rozdíl od předchozího přístroje, zde už kapacitě baterie 14 h, v těle o hmotnosti 840 g docela věříme. Vše na papíře o tomto přístroji vypadá v pořádku, kromě rizikového faktoru koupě dražšího stroje od neznámé značky.

  • Největší počet hlavic: Hi5 Nova – 3300 Kč

Pro ty, pro které je mít na výběr to nejdůležitější, a nevadí jim za nás ne příliš povedený design. Hi5 Nova má o celou jednu hlavici více, než je ve standartních baleních u kvalitních přístrojů zvykem. Jedná se o nástavec “rýče”, který je prý vhodný pro masáž pozadí.

  • Nejtišší pistole: Body Life L12 – 2300 Kč

Hlasitost 35 dB zde jde ruku v ruce s futuristickým designem masážní pistole. Nevýhodou je ale váha 1,6 Kg a delší doba nabíjení v kombinaci s kratší životností baterie.

  • Nejzajímavější design: BeautyRelax Kineticforce Lite Plus – 3700 Kč

Tato pistole se nepyšní ani velkou kapacitou baterie, ani počtem hlavic v balení, ani vlastně jinými parametry. Co ale chybí ve vnitřnostech, dohání v designu. Atraktivní tmavě červená barva v kombinaci se sexy ostrými hrany za nás prostě funguje. Škoda že přístroj o sám o sobě není kvalitnější.

  • Něco extra: TRIGGER POINT IMPACT PERCUSSION MASSAGE GUN – 4999 Kč

Jediná masážní pistole za 5 tisíc korun, kterou dostanete pouze s jednou, již zabudovanou hlavicí bez možností výměny. Výrobce ale inzeruje, že přístroj hydratuje svalovou tkáň. Co myslíte vy?

  • To nejlepší na konec: MISURA MB 1Pro-BLACK – 3990 Kč

Pistole MB1 Pro je vyrobena z vysoce odolného protiskluzového plastu, který v sobě kombinuje lehkost a odolnost, což při užívání zajisté oceníte.

Baterie Li-ion 2500 mAh navíc vydrží až 8 hodin v provozu, přičemž stroj dosahuje až 3200 ot/min, což není vůbec špatné. Hlučnost stroje se přitom omezuje na nerušivých 35 dB.

Velké plus masážních pistolí od značky MISURA je jejich navržení ve spolupráci s týmem fyzioterapeutů, spinálních terapeutů, profesorů ergonomie a profesionálními sportovci.

To je například vidět na funkci SMART MOD, která vám usnadní používání pistole v tom smyslu, že sama reguluje rychlost podle toho, jak moc na pistoli tlačíte. To vám zaručí že nedojde k přemasírování či úrazu svalové tkáně.

V balení najdete standartně 6 vyměnitelných hlavic, adaptér a návod k používání.

Všeho všudy u nás MISURA MB1Pro vyhrává s cenou 3990 Kč. V porovnání s ostatními stroji je zde zkrátka vidět, že pozvat si k problematice profesionály se vyplácí.

Doufáme, že jste si vybrali svého favorita, a že vám článek přišel užitečný. Pokud stále váháte, jakou pistoli pořídit, mrkněte na náš srovnávač.